סביר להניח שאתם מתכננים כרגע את האירוע שלכם, אין זה משנה אם זה אירוע ראשון שאתם מארגנים או שאתם מקצוענים בתחום. יש לנו שאלה אחת לפני שאנחנו מתחילים – האם אתם סוג האנשים שלא מתפשר על פחות מהטוב ביותר? אם אתם כן, אנו מזמינים אתכם להישאר ולהמשיך לקרוא. אם אתם לא, אנחנו מצטערים כנראה שמה שיש לנו להגיד הוא לא בשבילכם…

החלטתם להישאר, יפה! אתם בדיוק כמונו, אנשים שלא מתפשרים על האירוע שלהם. בדיוק בשבילכם יש לנו עמדה שיכולה להוציא את כל האירוע מכלל שליטה, עמדה שיכולה לגרום לכל האורחים לחזור להיות ילדים ברגע, עמדה שיכולה לשנות את כל המאזן ברגע אחד – מחזיקים חזק? עמדת סוני לאירוע שלכם!

הדבר הבא בתחום האירועים

כיום אין כמעט בית אחד בארץ שלא נמצאת בו קונסולת משחקים, אין זה משנה אם זה סוני, ווי, אקסבוקס או אפילו גיימבוי(רגע, זה עדיין קיים?).זה לא משנה בני כמה אנחנו ומה אנחנו עושים בחיים כמעט בכל סיטואציה חברתית בה אנו מדברים על משחקי מולטימדיה, יתחיל קרב האגו הגדול. באיזשהו מקום כולנו אלופי הפיפ"א, NBA, WWE במובן מסוים. דרך עמדות מולטימדיה באירוע זה יהיה הזמן שלכם להוכיח אחד ולתמיד מי הכי טוב.

הגיל הוא לא פקטור בבחירה

כמו שכבר אמרנו, אין זה משנה מה הגיל – עמדות סוני פשוט מתאימות לכולם. זה יכול להיות לאירוע חברה שאתה מתכנן להפיק, בר מצווה, בת מצווה, יום הולדת ואפילו מסיבת הפתעה לאבא(רצוי עם המשחקים שהוא אוהב, אלו שאמא לא מסכימה לו לקנות…).

אז מה זה בעצם עמדת סוני?

כאשר אנחנו מדברים על עמדת סוני אנו מדברים על עמדה אשר מורכבת מ-3 דברים.

1. טלוויזיה חדישה ואיכותית, אשר מספקת תמונה חזקה באיכות גבוהה במיוחד.

2. קונסולת משחק חדשה מדגם סוני 4 (פרו, או סלים) בהתאם לבקשת הלקוח.

3. משחקים חדשים – אלו יכולים להיות כל המשחקים הכי חדשים, מקול אוף דיוטי, דרך וואטצדוגס ועד פיפא המוכר לכולנו.

באמצעות עמדת סוני ייעודית באירוע שלנו נוכל להפוך את האירוע שלנו לאירוע כזה שכולם ידברו עליו, אירוע שנותן לאורחים שלנו ערך מוסף והופך אותו לשיחת היום למחרת בעבודה/בית ספר/גן או אפילו באוניברסיטה.

איך לבחור את החברה הטובה ביותר?

ההמלצה שלנו היא לבדוק קודם כל את מוניטין החברה, כמה זמן הם פועלים, מה הוותק שלהם והאחריות אותם הם נותנים. לאחר שנבדוק את כל אלו נוכל לקבל מעט אינדיקציה אודות החברה, נוכל להצליב מידעים יחד עם ביקורות שנמצא ברשתות החברתיות ובגוגל – כך נוכל לדעת שהגענו אל חברת ההשכרה הטובה ביותר.

אבל, למה לכם לחפש? אנחנו פה בשבילכם!

עם ניסיון של שנים בהפקת אירועים, אנו בטוחים שנוכל להעמיד אירוע בסטנדרט שחלמתם עליו. אנו מזמינים אתכם לחייג אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ!