אם הגעתם לפה סביר להניח שהסיטואציה לא כל כך זרה לכם, אתם מתכננים אירוע בקרוב – זה יכול להיות אירוע גדול לדוגמת כנס בעבודה, הרצאה או אפילו בר מצווה או בת מצווה, כמו כן יכול להיות אירוע קטן כמו ארוחה גדולה ומשפחתית. אחד הדברים בלעדיהם האזרח הישראלי לא יכול להסתדר הוא קפה שחור במהלך היום, שלא לדבר על תה לאחר ארוחה טובה. בגדול, האזרח הישראלי לא מוותר על שתייה חמה בכל שלבי היום. אחד הפתרונות שיכולים לסגור לכם את האירוע מלבד הפתרון של שימוש בקומקום 2 ליטר שיספק לכם 4 כוסות בכל פעם הוא השכרת מיחם. מיחם יכול לספק עד 120 כוסות בממוצע לאורחים שלכם, מה שיוריד לכם דאגה אחת מהראש. והמחיר? זול.

שומרי שבת – מתאים גם בשבילכם

כל המיחמים בישראל מגיעים יחד עם כפתור שבת, כפתור אשר שומר ומווסת את עוצמת החימום כך שהמיחם ימשיך להיות חם גם בשבת בלי חילול השבת. מיחמים הם פתרונות אידיאליים לבתי כנסת ומשפחות שומרות מסורת.

השכרת מיחמים – קהלי יעד

כאשר אנו מדברים על קהלי היעד של השכרת מיחמים אנו רואים לרוב בתי כנסת, מקומות בהם נמצאים שומרי שבת או לחילופין אורחים שומרי שבת אשר אין באפשרותם להדליק קומקום בשבת מחשש לחילול השבת. עם זאת, ניתן לראות היום מיחמים בעסקים רבים, בתי עסק, אולמות אירועים, מסעדות, אירועים פרטיים, חתונות, בר מצוות והרשימה כמובן עוד ארוכה.

באמצעות השכרת מיחמים תוכלו לספק לאורחים שלכם כמות גבוהה של כוסות שתיה חמה ללא צורך בהרתחה חוזרת כל מספר דקות.

השכרת מיחמים – מה עלינו לבדוק טרם השכרת מיחם?

כאשר אנו מדברים על מיחמים, אנו מדברים על עולם שלם של מוצרים העשויים נירוסטה אשר מטרתם לספק לנו מים חמים בנפחים שונים. מיחמים בגדלים שונים מסוגלים לתת הספק שונה של שתייה חמה. למה עלינו לשים לב?

1. בטיחות – אחד הדברים החשובים ביותר, הוא מפסק ביטחון. באמצעות מפסק ביטחון אנו יכולים להיות רגועים ולדעת שגם במצב בו לא ישארו מים במיחם המיחם לא ישרף או יהרס, מה שיחסוך לנו חיסכון כספי ובטיחותי כאחד.

2. סגירה הרמטית – אין לוותר על סגירה הרמטית בשום פנים ואופן, סגירה הרמטית חשובה במקרה של בני נוער, ילדים ואף מבוגרים אשר ניגשים אל המיחם במטרה למזער כוויות ולשמור על בריאותם של האורחים.

3. אודות החברה המשכירה – לחברה המשכירה יש חשיבות גבוהה, בדקו אודות המוניטין שלה, השירות אותו היא מספקת, וותק וניסיון. תוכלו למצוא מידע אודות החברה ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש.

בחירת מיחם היא מלאכת מחשבת של ממש – אנו ממליצים לכם לא לעבור את התהליך לבד ולהרים עוד היום שיחה אל המומחים שלנו.

יחד נמצא את המיחם הטוב ביותר עבורכם!