עשיתם את כל ההכנות לאירוע שלכם, בחרתם את חברת הקייטרינג הטובה ביותר, לא התפשרתם על אטרקציות ובלשון המעטה לא חסכתם על האורחים שלכם. תכלס, זה אופייני לכם – אתם פרפקציוניסטים, אתם לא יכולים שהאירוע שלכם יהיה פחות ממושלם. בדיוק בגלל זה אתם צריכים לחשוב גם על הדברים הקטנים ביותר שמשנים את כל האירוע. כאשר אתם מקיימים אירוע תחת כיפת השמיים השכרת אוהלים נחשבת לפיתרון הטוב ביותר עבורכם על מנת לקיים את האירוע בכל מזג אוויר – שמש יוקדת, גשם זלעפות או אפילו רוחות מלחמה. למה אתם צריכים להשכיר אוהל לאירוע שלכם, מה הם המחירים והסוגים השונים של האוהלים ואיך בוחרים את חברת ההשכרה הטובה ביותר? הישארו איתנו.

אוהלים לאירועים – מה אנחנו עושים איתם?

כאשר אנחנו מדברים על אוהלים, או על אוהלים לאירועים בפרט אנו מדברים על מבנה ארעי אשר משמש לשם אירוח. כאשר אנחנו משכירים אוהל יש בידינו את האפשרות לארח כמות גדולה ורחבה של אנשים תוך כדי הקמה ופריקה עצמית בשטח. את כל זה ניתן לעשות באוויר הפתוח תחת כיפת השמיים וללא לשכור מקום יעודי לשם האירוע. במקרים מסוימים זה יכול לחזק את הקונספט שעליו מושתת האירוע, במקרים אחרים יכול לגרום לחיסכון כספי לעומת השכרה של מקום סגור.

מי הם הלקוחות השכיחים ביותר שמשכירים אוהלים?

כאשר אנחנו מדברים על הסיבה להשכרת אוהל אנו מדברים על סיבות רבות ומגוונות. השכרת אוהלים מתאימה לכל סוג אירוע אשר מתקיים תחת כיפת השמיים – זה יכול להיות בים, ביער, שמורת טבע ובגדול כל שטח פתוח. כל אלו אשר מתכננים אירוע תחת כיפת השמיים צריכים לקחת בחשבון את העובדה שהם צריכים לספק פתרון הצללה ראוי לאורחים שלהם.

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר אירועים עוברים מגני האירועים המסורתיים לשטח הפתוח, קונספט מושלם אשר מנצל את הטבע היפה של מדינת ישראל תוך כדי חיסכון יעיל במשאבים.

בחירת אוהל לאירוע – מלאכת מחשבת של ממש

כאשר אנחנו מדברים על בחירת אוהל לאירוע אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, כיום קיימים עשרות סוגים שונים של אוהלים אשר מתאימים למספר שונה של אנשים, סוגי אירועים ואף מזג האוויר הנוכחי בעת האירוע.

אנו ממליצים לכם לא להזמין אוהל על דעת עצמכם וכן להתייעץ אל מול בעל מקצוע אשר ינתח בצורה מקצועית את כמות האנשים אשר צריכים להגיע לאירוע, העמדות והפרודוקטים אותם אתם מתכננים להכניס אל האוהל ואת מזג האוויר הצפוי על מנת להתאים עבורכם את פתרון ההצללה הטוב ביותר עבורכם.

אנחנו כאן בשבילכם – השכרת אוהלים לאירועים

אין לכם מה לדאוג יותר מדי, המומחים שלנו יודעים בדיוק מה הם צריכים לעשות. אנו מזמינים אתכם לחייג אלינו עוד היום!