כאשר אנחנו מדברים על פתרון הצללה אנו מדברים על פתרון לבעיה יומיומית אשר פוקדת אותנו בזמנים שונים. חלקנו יכולים למצוא בעיה זו כבר בבית בעודנו יוצאים אל המרפסת או הגינה שלנו ונהנים לקבל את קרני השמש במלוא הדרם. חלקנו אפילו מוותרים על יציאה למרפסת ולגינה בשעות מסוימות של היום כי הם סובלים מאי נוחות בעת שהייתם בחוץ. חלקנו, מארגנים אירועים אשר מתקיימים תחת כיפת השמיים בתנאי מזג אוויר שונים – גשם, שמש, רוחות וצריכים לספק לאורחים שלנו פתרון הצללה ראוי. בשני המקרים מדובר בבעיה שצריך לטפל בה בצורה המהירה ביותר.

המדינה שלנו מאופיינת כמדינה שטופת שמש, כמעט בכל עונה בשנה ולעיתים אף בחורף אנו יכולים למצוא את עצמנו סובלים מגלי חום ושרב הפוקדים את מדינתנו, פתרון הצללה הוא פתרון לכל בית/ אירוע.

איך בוחרים חברה אשר מספקת פתרונות הצללה?

אין זה משנה אם אנחנו מעוניינים לשכור או לקנות פתרונות הצללה, מציאת חברה מקצועית בתחום היא מלאכת מחשבת של ממש. ריכזנו עבורם מספר טיפים אשר יעזרו לכם למצוא את החברה הטובה ביותר:

1. יש לנו חבר טלפוני בקהל? – אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא את החברה המושלמת היא לבדוק עם שכנים, קולגות או מכרים הגרים בסביבתכם באיזה פתרון הצללה הם משתמשים, מטעם איזה חברה והאם הם מרוצים. מתכננים אירוע? קיימים קבוצות פייסבוק רבות של תכנון אירועים, אולי שם תמצאו המלצה על החברה הטובה ביותר.

2. ותק, ניסיון ומוניטין – חשיבות רבה מגיעה גם לעניין הותק, ניסיון ומוניטין של אותה החברה – ככל שחברה בעלת ניסיון ו-ותק רבים יותר, כך גם המוניטין שלהם עולה מפני שהם ערוכים כמעט לכל תקלה – הם ראו הכל ויודעים איך להתמודד עם כל דבר.

3. אחריות – אף אחד מאיתנו לא אוהב לקנות חתול בשק, בדקו שיש לכם אחריות מלאה על פתרון ההצללה. כמו כן, בדקו מה הם המקרים בהם האחריות מבוטלת – לא חסרות חברות השכרה אשר נותנות "אחריות על הנייר" אך בפועל כמעט כל דבר מנער מהם את האחריות.

4. רשתות חברתיות – רשתות חברתיות הם כר פורה למצוא בה אנשים אשר משתמשים בפיתרון הצללה מטעם חברה מסוימת. תוכלו לבדוק שם.

מה הוא פתרון ההצללה הטוב ביותר עבורי?

כיום קיימים עשרות פתרונות הצללה, אנו יכולים לשבת ולהרחיב שעות אודות כל פתרון הצללה והמרכיבים שלו. אך אנו מאמינים שכל אירוע מתוחקר לגופו, בהתאם לסוג האירוע / הבית, השטח, איכות החומר, תקציב ועוד מספר משתנים רבים.

בדיוק לשם כך אנו מעמידים מומחים מטעמנו אשר יעזרו לכם למצוא את פתרון ההצללה הטוב ביותר לבית או לאירוע שלכם! חסכו לעצמכם את החיפושים, חייגו אלינו עוד היום.