מקרנים באירועים הפכו לאחד הדברים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות, ישבתם בחודשים האחרונים על מצגת או פרזנטציה מאוד גדולה שהייתם רוצים להציג, זה יכול להיות סרטון שאתם רוצים להראות בזמן בר המצווה של הילד או אפילו במקרים מסוימים רק לשם הבידור(לראות סרט יחד עם כל החברים, משפחה, או אפילו קריוקי!). אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא השכרת מקרן, אך עם זאת לפני שאנחנו משכירים מקרן עלינו לדעת כמה דברים. הישארו איתנו.

לפני שאנחנו בכלל מתחילים  – מה זה מקרן?

אנחנו יכולים שעות לדבר על התועלות במקרן איכותי, אך לפני שאנחנו בכלל מתחילים לדבר – מה זה בכלל מקרן?

מקרן הוא בעצם מכשיר יעודי אשר נותן לנו את האפשרות להקרין תמונה/וידאו למספר משתתפים גבוה ובאיכות גבוהה במיוחד, למרות האיכות הבלתי מתפשרת שאנו רואים היום בשוק המקרנים חשוב לציין שהמחיר הוא גם לא בשמיים, תפעולו הוא קל ופשוט ומשקלו נייד לכל מקום כמו כן איכות ההקרנה תהיה חדה וברורה.

איך אני בוחר את המקרן הטוב ביותר עבורי?

בחירת מקרן הינה מלאכת מחשבת של ממש, כאשר אנו רוצים לבחור מקרן עלינו להיות ערים למספר רב של דברים. אף אחד מאיתנו לא רוצה ליפול על מקרן לא טוב, או לחילופין מקרן שלא תואם את הציפיות שלו ואת ציפיות האירוע. רובנו מגיעים ללא ידע כלל מה שגורם לנו לשכור מקרנים שלא מתאימים עבורנו, כאשר אנחנו מדברים על עולם המקרנים אנו מדברים על עולם גדול שמילים כמו: רזולוציה, העברת נתונים, FPS, ANSI וכו' הם הבסיס. מבולבלים? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

בעת השכרת מקרן אנו צריכים לשאול את עצמנו מספר שאלות ולפיהם לדון עם חברת ההשכרה אודות המקרן הטוב ביותר עבורכם:

1. כמות האנשים שהיו באירוע

כל אירוע מצריך מקרן שונה, בהנחה ונרצה להקרין לכמות אנשים גדולה יותר עוצמת המקרן, כמו כן המקרן אמורים להיות גדולים יותר. כמו כן, ברוב המקרים כאשר אנו מקרינים לכמות גבוהה של אנשים אנו מתפרסים על גבי חלל גדול יחסית מה שדורש מאיתנו גם מסך הקרנה מותאם.

2. איפה האירוע יהיה

יש חשיבות גבוהה למקומו של האירוע, מקומות אשר נמצאים במקומות חשוכים או לחילופין בעלי אור מלא או חלקי דורשים סוגים שונים של מקרנים. ככל שהמקום חשוך יותר כך עוצמת ההקרנה תהיה נמוכה בהתאם, ככל שהתאורה באזור חזקה יותר כך אנו נצטרך לקחת מקרן עם עוצמת הקרנה יעודית גבוהה הרבה יותר.

בחירת מקרן היא מלאכת מחשבת של ממש

אתם לא רוצים להיות לבד בעת בחירת המקרן, אנו נמצאים פה בשבילכם! יחד איתכם נתאים את המקרן הטוב ביותר לאירוע שלכם, תוך כדי הנחיות שימוש ועצות לייעול המקרן בשטח הייעודי בו אתם מעוניינים להקרין. למה אתם מחכים? דברו איתנו!