כאשר אנו מדברים על גנרטור אנו מדברים על מוצר חובה והכרחי בכל אירוע המתקיים מחוץ לבית. זה יכול להיות באירועים תחת כיפת השמיים, אירוע בפארק השכונתי, בטבע ולעיתים גם בהופעות ובמקומות בהם נצטרך הספק חשמל גבוה ובזמינות מיידית וקרובה. דרך גנרטור נוכל לחבר כל דבר שנרצה: מהטענת הפלאפון הפרטי שלנו, עד שימוש במערכות הגברה, כלים חשמליים, מחשבים ניידים ונייחים, פתרונות חימום וקירור, פתרונות תאורה ועוד!

הפונקציונליות הבלתי מתפשרת של הגנרטור והיכולת שלו לנהל בו זמנית כל כך הרבה מוצרי חשמל הופכת את הבחירה שלו למלאכת מחשבת של ממש. מה עלינו להבין עת השכרת גנרטור, איזה סוגי גנרטורים קיימים ואיך אנו מוצאים את הגנרטור שמתאים בדיוק עבורנו? הישארו איתנו!

מה השוני בין גנרטורים שונים?

כאשר אנו בוחרים גנרטור עלינו להבין שיש שוני מגנרטור לגנרטור. אחד הדברים המרכזיים הוא סוג הדלק עליו הגנרטור פועל – סולר או בנזין.

גנרטור הפועל על סולר – גנרטור זה יהיה זול משמעותית יותר מגנרטור בנזין אך עם זאת גורם לזיהום סביבתי גדול יותר ואף מפיק רעשים פחות נעימים בעת ההפעלה שלו.

גנרטור הפועל על גבי בנזין – תפעול של גנרטור זה יהיה אמנם טיפה יקר יותר, אך הוא ידידותי הרבה יותר לסביבה, כמו כן הוא מספק מינימום רעשי רקע לא נעימים.

מה עלינו לבדוק טרם השכרת גנרטור?

כאשר אנו שוכרים גנרטור אחד הדברים המהותיים ביותר אשר עלינו לבדוק הוא מי היא החברה המשכירה. מאחר ומדובר במוצר חשמלי בעל הספק חשמל גדול במיוחד לא היינו רוצים להתפשר על פחות מהטוב ביותר. בדקו את מקצועיות החברה, בקשו לדבר עם חלק מחוג לקוחותיו הקבוע או הזמני של החברה על מנת לקבל אינדיקציה לסוגי הגנרטורים, תחזוקם ומענה בעת הצורך.

חברה מקצועית אשר מכבדת את עצמה ואת המוצרים שלה תעניק שירות 24/7 ללקוחותיה, כך שגם אם תצוץ תקלה בלתי צפויה בהמשך האירוע שלכם יגיע עובד מטעמם על מנת לבדוק בשטח את הבעיה ולהחליף את הגנרטור במידת הצורך לגנרטור אחר לשם המשכת האירוע.

מדובר פה בחשמל – זה לא משחק ילדים

גנרטור הוא מוצר חשמלי המספק כוח חשמל גדול במיוחד, לא מדובר במשחק ילדים. בדקו אם החברה אליה פניתם מספקת לכם את הגנרטור יחד עם מייצב מתח אשר ישמור על הציוד שלכם במקרים של הפסקות חשמל, תקלות בלתי רצוניות ויחסוך לכם כסף רב על תיקון הנזקים.

השכרת גנרטור – תנו למקצוענים לעשות את העבודה בשבילכם

אף אחד לא אוהב לנחש מה הוא צריך, אנו מציעים לכם להתייעץ עם בעל מקצוע מיומן מטעם החברה איתה אתם עובדים על מנת שייעץ לכם על הספקי הגנרטור שאתם צריכים ואף ידריך אתכם בדרכי תפעול ובטיחות של הגנרטור. שיהיה בהצלחה!