אתם קרובים לתאריך בו האירוע שלכם יתקיים, השקעתם ועמלתם שעות של מאמץ בכדי להפוך את האירוע שלכם לאירוע שכולם ידברו עליו ביום שלמחרת. אך אתם עדיין מרגישים שחסר לכם משהו אחד, משהו אחד שישים את החותמת על האירוע שלכם ויכתיר את האירוע שלכם כאירוע הטוב ביותר שנעשה לאחרונה. עדיין לא הגעתם לתשובה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

אחד העמדות הנפוצות ביותר שאנו רואים בשנים האחרונות היא עמדת הבירה, עמדת בירה לאירוע יכולה להפוך כל אירוע פשוט לאירוע שלא יפסיקו לדבר עליו. חשבו על זה, כמה פעמים יצאתם מהבית רק לשם שתיית בירה? כמה פעמים זו הייתה הסיבה המרכזית שלכם? עכשיו רכזו את כל מה שאתם מציעים ללקוח באירוע שלכם, מאוכל טוב דרך מוזיקה ועד חוויה חברתית בלתי נשכחת, ואל תשכחו… בירה! אין ספק שהאירוע שלכם לא ישכח לאורך זמן.

עמדות בירה לאירועים – מה הם עמדות הבירה הנפוצות ביותר?

כאשר אנחנו מדברים על עמדות בירה לאירועים אנו מדברים על כל מיני סוגים של עמדות בירה שונות, חלקן צריכות מפעיל ייעודי, חלקן קלות לשימוש וכל אדם באירוע יכול למזוג את הבירה שלו.

עמדת בירות ישראליות – תנו קצת כבוד לבירות הישראליות, אחת העמדות הנפוצות ביותר היא עמדה ייעודית של בירות ישראליות אשר מגיעות מבוטיקים ישראלים שונים מרחבי הארץ, חווית מזיגה וטעם בלתי נשכח. כמובן שניתן למצוא טעמים אלו גם בעמדות אחרות.

בירה מהחבית – כמה פעמים הגעתם לבר ושאלו אתכם, מה אתם מעדיפים בירה בבקבוק או בירה מהחבית? אין ספק שהתשובה שלכם הייתה לגמרי בירה מהחבית. בינינו, מי יוצא לבר ושותה בירה בבקבוק? אין ספק שחווית שתיית בירה מהחבית מוסיפה אלפי מונים.

ברז בירה – אחת האפשרויות שעומדות בפניכם היא עמדת ברז בירה, בה גם אתם וגם אורחיכם תוכלו לתפעל בקלות מזיגת בירה בצורה מקצועית, נגישה, מהירה ולא לשכוח – טעימה!

כמובן שזה לא הכל, חלק מהשואו האפשרי (רק אם תתנו לנו…) הוא ברמן ייעודי שיגיע מטעמנו להפוך את כל חווית המזיגה למקצועית הרבה יותר, כולנו אוהבים שנותנים לנו שירות – בטח אם מדובר באירוע. הברמן שלנו ידאג לתת יחס אישי ומזיגה מקצועית לכל אחד מהאורחים.

איך לבחור חברת השכרה?

בחירת חברת השכרה יכולה לפעמים להיות דבר קשה, אף אחד מאיתנו לא אוהב ליפול. בטח לא באירוע שהוא תכנן ועמל עליו שעות. ההמלצה הראשונה שלנו היא לבדוק ברשתות חברתיות אודות אותה חברה, כמו כן תוכלו לבדוק ביקורות בכלי גוגל לעסקים, לשאול מכרים וחברים שעשו אירועים בעבר על חברות איתם עבדו.

בכל אופן, אנחנו יכולים לחסוך לכם את כל החיפוש. המומחים שלנו מזמינים אתכם עוד היום להרים אלינו שיחה ויחד עם ניסיון של שנים נהפוך את האירוע שלכם לכזה שאף אחד לא ישכח, תוך כדי יחס אישי, אחריות ושירות ללא פשרות. אז למה אתם מחכים? דברו איתנו!