בחיינו אנו הולכים להמון אירועים מסיבות משמחות, אלו יכולות להיות חתונות, בר מצוות, בריתות אך לפעמים יוצא לנו לתכנן אירועים שפחות קל נפשית לתכנן אותם. אחד האירועים הקשים ביותר לתכנון נפשית ומנטלית הוא מצב של פטירת בן משפחה. הצער משתלט על כולנו. בתים רבים לא מסוגלים לארח כמות גדולה של אנשים אצלם בבית במהלך השבעה, או במקרים מסוימים אף רוצים פרטיות ומקום להתבודד פה עם עצמם ללא רעש חיצוני – סוכת אבלים נחשבת לפתרון פרקטי מאוד עבור אותם אנשים אשר עוזר להם לעבור את הימים בצורה מעט שונה.

השכרת אוהלים לאבלים – למה זה הפתרון המועדף עלינו?

כאשר אנחנו מדברים על השכרת אוהלים לאבלים אנו רואים מספר סיבות שלטעמנו הופכים את פתרון זה לפתרון אשר מספק נוחות, גודל ופרטיות.

1. אוהל אבלים גדול – במקרים מסוימים כאשר באים אלינו מספר גדול של אבלים קשה מאוד להכיל אותם במקום מרכזי אחד כמו סלון הבית, מה שגורם לתחושה לא נעימה של צפיפות בבית, עד למצב בו במקרים מסוימים גם אין מקום לעמוד עבור אותם מנחמים. דרך סוכת אבלים יעודית אפשר להרכיב מחוץ לבית מקום ייעודי וגדול בו יוכלו להיכנס כמות גדולה יותר של אנשים, תוך כדי סיפוק פרטיות לאבלים אשר מעדיפים באותו רגע נתון לשבת עם עצמם מעט בבית.

2. עניין הנוחות – כמובן שנוחות הוא עניין אינדיבידואלי במיוחד ומה שמתאים לאחד לא מתאים לאחר. רבים מעדיפים לקבל את האורחים באוהל ייעודי ולא בבית הפרטי שלהם. אנשים רבים מתקשים להכניס לבית שלהם בטח בתקופה קשה שכזו, כמו כן בית האבל אמור להיות תמיד נקי גם לשם האורחים אשר באים לנחם וגם לנוחיות שלו דבר שקצת מקשה והופך את הסיטואציה לפחות נוחה.

3. הרכבה ופירוק מהירים – ניתן להרכיב ולפרק את הסוכה בכל מקום נתון, לא צורך יותר מדי זמן וניתן לשנע ולהזיז למקומות אחרים בהתאם לרצון האבלים.

מגוון רחב של אוהלי אבלים

כיום קיימים מגוון רחב של אוהלי אבלים, למעשה אנו ממליצים לדבר לפני עם מומחה מטעם חברת השכרה אשר ישב יחד איתכם בצורה מקצועית ורגישה לאירוע זה. המומחה יעזור לכם למצוא את האוהל הטוב ביותר עבורכם בהתאם לכמות האנשים הצפויה להגיע והשטח הנתון בו אתם מתכוונים להרכיב את אוהל האבלים.

המומחים שלנו נמצאים כאן בשבילכם

אנו מפעילים מערך מומחים מקצועי ומיומן אשר צבר לו וותק ומוניטין רב עם השנים. יחד עם אנושיות ורגישות בלתי מתפשרת אנו נמצאים כאן בשבילכם על מנת לעזור לכם ככל האפשר, כמו כן אנו מפעילים מערך של שירות והרכבה כך שגם לא תצטרכו להתעסק עם פירוק והרכבת האוהל בתקופה כה מורכבת זו.