כאשר אנו מדברים על הקמתו של אירוע מ – 0 אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר דורשת מאיתנו עשרות שעות של חשיבה והוצאת הדברים לפועל. אירועים רבים כיום נעשים תחת כיפת השמיים בשונה מהאירועים המסורתיים בעבר אשר היו נעשים באולמות כנסים ואירועים, על מנת לתפעל אופציה כזו יש צורך במוצרים אשר יספקו פתרונות הצללה – אחד המוצרים השכיחים בתחום הוא הגזיבו.

הכירו את הגזיבו

כאשר אנו שומעים את המילה גזיבו התמונה הראשונה שעולה כאסוציאציה בראש הוא ביתן המספק פתרונות הצללה אשר לרוב אנו רואים בסרטי הטלוויזיה, גני שעשועים יוקרתיים ואירועי ראווה. מטרתו של הגזיבו הוא לספק שטח מקורה אשר פתוח מכל צדדיו תוך כדי שהוא מספק לעוברים והשבים צל ומקום מחסה מפני השמש והגשם. ניתן כיום למצוא גזיבו להשכרה בגדלים שונים, יש גזיבו קטנים המתאימים לכמות של עד 4 אנשים, עם זאת יש גזיבו אשר יכולים להכניס גם עשרות אנשים תחת מתחם מקורה אחד.

ניתן למצוא את הגזיבו בחומרים שונים: אנו יכולים לראות גזיבו מפלדה, גזיבו העשוי אלומיניום, עץ ועוד סוגים רבים.

גזיבו – פתרון הצללה מתקדם

גזיבו נחשב לפתרון הצללה מתקדם ואנו רואים כיום בעולם המערבי יותר ויותר אנשים מתחילים לשלב אותם באירועים תחת כיפת השמיים, כמו כן גם בחצרות הבתים הפרטיים שלהם. הגזיבו מספק הגנה מאיתני הטבע – השמש, הגשם וגם עמיד בפני רוח תוך כדי שמירה על מתחם פתוח מה שהופך אותו לאחד הפתרונות המוצלחים בעולם ההצללה. כיום ניתן למצוא סוגים שונים של גזיבו המגנים על השוהים בו מפני קרני UV, כמו כן מכילים חומרי PVC הידועים כמעכבי בעירה מה שהופך את הגזיבו לפיתרון הבטיחותי והאיכותי ביותר.

יתרון נוסף של הגזיבו היא הקלות בה ניתן להעביר אותו ממקום למקום מאחר והוא קל משקל ותהליך הפירוק וההרכבה שלו לא לוקח יותר מכמה שניות.

גזיבו – למה לקנות כשאפשר לשכור?

כאשר אנו מדברים על אירועים ואירועים חד פעמיים בפרט חישוב כל ההוצאות החד פעמיות אותם אנו נוציא עבור ציוד הם גדולות מדי, בדיוק לשם כך אחד הפתרונות שאנו יכולים למצוא היום הוא השכרת גזיבו. דרך השכרת גזיבו תוכלו לספק פתרונות הצללה לכל באי האירוע שלכם, לשלם משמעותית פחות מקניית גזיבו שלאחר יום יזרק בצד במחסן ולדעת שאתם בידיים טובות.

כמה יעלה לנו להשכיר גזיבו?

השכרת גזיבו בשונה מרכישת גזיבו היא עולם אחר לגמרי, כמו כן המחירים משתנים משמעותית בהתאם לגודל הגזיבו, איכות הגזיבו וזמן ההשכרה.

מחיר השכרת גזיבו הוא לא בשמיים וההמלצה שלנו היא לדבר עם בעל מקצוע אשר יכוון אתכם אל הגזיבו המושלם למטרות שלו: אירוע תחת כיפת השמיים, פתרונות הצללה לקיץ / לחורף הקרובים בבית ועוד…