השקעתם שעות של השקעה באירוע שלכם, חסר לכם משהו קטן שיהפוך את האירוע שלכם מאירוע קטן ובנאלי לאירוע שכולם ידברו עליו, אתם עדיין לא סגורים מה זה הדבר הזה. בדיוק בשביל זה אנחנו פה בשבילכם, הדבר הזה הוא שולחנות משחק לאירוע!

כל אחד מאיתנו רוצה שהאירוע שלו יצטייר כאירוע מושקע ויתן חוויה בעלת ערך מוסף לאורחים שלו, יחד עם שולחנות משחק תוכלו לשנות את החוויה של כל האורחים שלכם ולהפוך את האירוע לאירוע קליל, תחרותי במובן מסוים ועם המון דיבור ביום שאחרי…

לא רק אירועים גדולים הם אלו המתאימים לשם השכרת שולחנות משחק, אלא גם ערבים בהם החלטתם להזמין את כל החברה אליכם לדירה יכולים להיות אפשרות מעניינת להוסיף קצת חיים, תחרותיות וכיף בלתי נגמר לערב שלכם. כיום קיימות חברות רבות  אשר מספקות שירותי השכרת שולחנות משחק לאירועים, איך בכל זאת למצוא חברה כזו ומה הם אפשרויות המשחק? הישארו איתנו!

הטרנד של המאה ה 21 – שולחנות משחק

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר אנשים שוכרים שולחנות משחק לאירועים שלהם, אין ספק שיש בשולחן משחק משהו משעשע שמרים את האירוע לגבהים שטרם שמעו עליהם לפני. לרוב כאשר אנו מדברים על שולחנות משחק עולה לרוב הקוראים אסוציאציה של משהו ילדותי, אך שולחנות אלו מתאימים לכולם.

מה הם שולחנות המשחק הפופולריים ביותר?

כאשר אנחנו מדברים על שולחנות משחק פופולריים, אנו רואים בשנים האחרונות עלייה חדה בהזמנה של שולחנות סנוקר, שולחנות ביליארד, הוקי אוויר(כי מי מאיתנו לא אוהב לנצח במשחק הזה?), שולחנות כדורגל להגברת התחרות וההורמון הגברי, שולחנות פינג פונג, שולחנות פוקר, רולטה, בלאק ג'ק מתקני כדורסל ייעודים ועוד.

בחירת שולחנות משחק – מלאכת מחשבת של ממש

כמו שכבר הבנתם, שולחנות משחק מתאימות לכל הגילאים ולכל הרמות. כמו כן, עלינו להתאים את שולחנות המשחק לסוג האירוע – טרם האירוע עלינו לסקור יחד מארגני האירוע מה הוא סוג האירוע, איפה הוא יתקיים, מה הם הגילאים השכיחים ביותר באירוע, האם יש מישהו מטעמנו שיוכל להפעיל את פינת שולחנות המשחקים או שמא נצטרך מפעיל ייעודי.

אחרי שניתחנו את כל אלו נוכל להגיע מוכנים הרבה יותר אל השיחה הראשונית אל מול חברת ההשכרה.

שולחנות משחק – רק אצל המומחים!

אף אחד מאיתנו לא אוהב להתבאס, בטח כשמדובר באירוע שהשקענו ועמלנו בו שעות של מחשבה. בדיוק לשם כך, אנו מפצירים בכם להתייעץ עם המומחים שלנו על מנת למצוא את שולחנות המשחק מתאימים ביותר עבורכם, כמו כן אנו נדאג למפעיל מטעמנו (במידת הצורך) שידאג לתפעל את כל המשחקים בצורה נכונה כדי לשמור על שימוש נאות והנאה מירבית של כלל האורחים.

למה אתם מחכים? אנו מזמינים אתכם לחייג עוד עכשיו!