להזמנות חייגו:

שולחנות משחק ליום הולדת

שולחנות משחק ליום הולדת – אטרקציה שכולם אוהבים 

פעם חגיגת יום הולדת הייתה מסתכמת בהקראת הברכות, כמה שירים חביבים ופרוסת עוגה. אולם כיום המצב שונה לחלוטין וכל ילד רוצה שיום ההולדת שלו יהיה מהנה ומלהיב עבור חבריו המוזמנים. ביחד עם ההורים הוא מתחיל לדמיין ולחשוב על הפעילויות השונות שיהיו ביום ההולדת, ואחת האפשרויות המצוינות היא שולחנות משחק מגוונים כפי שחברתנו מציעה.

מה זאת אומרת – שולחנות משחק? 

שולחנות משחק ליום הולדת הם משחקים המאפשרים לשניים או יותר ילדים ליהנות יחדיו, כאשר עוד חברים יכולים לצפות במשחק בעודם מחכים לתורם. מדובר למשל בשולחן הוקי שבו משתתפים שני שחקנים המנסים להבקיע את השערים אחד של השני, בעודם דוחפים דיסקית מהירה על פני השולחן. כמו כן, ניתן להזמין מאיתנו שולחן ביליארד המתאים לשני שחקנים, וכיום מרבית הילדים כבר מכירים את המשחק מבתים של חבריהם. עוד אפשרות היא להזמין את שולחן הכדורגל האהוב שבו יכולים לשחק גם יותר משני שחקנים, והמטרה היא להבקיע את שערי היריבים באמצעות שחקנים קטנים המותקנים על גבי מוטות.

המשותף לכל המשחקים האלו הוא שהם מלהיבים, כיפיים ותמיד תופסים את הילדים ושובים את ליבם. הם מאפשרים לילדים להתחבר אחד לשני ביתר קלות, ובעיקר אם צריך לשבור את הקרח כאשר מוזמנים למסיבה ילדים שאינם מכירים זה את זה, למשל חלקם מגיעים מחוג בו הילד משתתף, מבית הספר שלו, מהמשפחה הקרובה וכדומה. את השולחנות ניתן להציב הן במקומות סגורים והן במתחמים פתוחים, כך שניתן ליהנות מהם גם ביום הולדת הנערך בחיק הטבע, בפארק ציבורי, בחצר הבית שלכם או במועדון קהילתי. ולבסוף, יתרון נוסף של השכרת שולחנות משחק ליום הולדת, הוא שיחסית להפעלות ואטרקציות אחרות הם מוצעים בעלויות נוחות, אינם מצריכים התארגנות מיוחדת כמו נסיעה, או לעמוד בקשר מול מפעילי האטרקציות. פשוט מניחים אותם במקומות הרצויים והילדים כבר יגיעו אליהם – בזה אתם יכולים להיות בטוחים!

לא רק שולחנות משחק 

לצד השכרת שולחנות משחק לימי הולדת חברתנו מספקת עוד מגוון סוגים של אטרקציות וציוד שאולי תרצו לאירוע. כך למשל, אנו מספקים עמדות מולטימדיה מתקדמות המהוות אטרקציה מקורית וסוחפת שמדברת אל ליבו של הדור הצעיר. עוד אנו מציעים ציוד הגברה, אמצעי הצללה, אוהלים, כסאות ושולחנות, וכל פריט אחר שישלים לכם את האירוע ויסגור את הפינות.

הזמנת שולחנות משחק ליום הולדת 

מעוניינים להשכיר שולחנות משחק עבור יום ההולדת? אם כן, לפרטים נוספים, קבלת ייעוץ מקצועי וביצוע הזמנות, דברו איתנו או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר שבעמוד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כבר
עוזבים?

צוות המומחים שלנו ישמח ליצור אתכם קשר ולהתאים עבורכם את פיתרון אישי שמותאם בדיוק למידות של האירוע שלכם. 

השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם בהקדם