להזמנות חייגו:

שולחנות משחק לבר מצווה

שולחנות משחק לבר מצווה מהנה ומוצלח 

בימים עברו חגיגות בר המצווה היו דומות למדי וכללו עלייה לתורה וחגיגה בבית או באולם אירועים. יחד עם זאת, עם השנים ועם חילופי הדורות הפכו חגיגות בר המצווה ליותר מושקעות, דברים אלו נכונים גם לגבי הדרישה להפעלות והאטרקציות עבור הילדים. אכן, ילדים העומדים לעלות למצוות כבר מתחילים לדמיין שבועות ואף חודשים מראש מה יעשו ביום חגם וכיצד יסבו הנאה והתלהבות לחבריהם. בדיוק למען מטרה זו מציעה חברתנו שולחנות משחק לבר מצווה, עמדות מולטימדיה מתקדמות ואת כל הציוד הנחוץ לקיום אירוע מהנה ומוצלח. 

למה דווקא שולחנות משחק? 

שולחנות משחק לבר מצווה מעניקים מספר יתרונות מהותיים. קודם כל, בניגוד לאטרקציות גדולות, מושקעות מאוד ומפוארות שכיום ילדים נוטים אליהן, כאן מדובר באטרקציה שלא מצריכה השקעה כספית גבוהה או פינוי זמן רב בשביל לנסוע למקום כזה או אחר. השולחנות פשוט ניצבים באזורים שונים של מתחם בר המצווה ומספקים מקור הנאה לילדים, כאמור בעלויות זניחות. שנית, שולחנות משחק כפי שאנו מציעים אהובים על כל הילדים. אכן, קשה למצוא ילד שלא ישמח לשחק בשולחן הוקי, שולחן כדורגל, שולחן ביליארד או בעמדות המולטימדיה שלנו. זאת לעומת אטרקציות ייחודיות ומושקעות במיוחד שלא בהכרח כל הילדים מתחברים אליהן. 

כמובן שיתרון נוסף של שולחנות משחק לבר מצווה טמון בכך שהם מחברים את הילדים אחד לשני, בין אם מדובר בשני שחקנים של הוקי או ביליארד, ארבעה שחקנים בשולחן כדורגל, וכן הצופים שעומדים בצד, נותנים עצות, צוחקים ומריעים למי שמשחק. כך, גם אם מגיעים לבר המצווה חברים ובני משפחה של הילד ממקומות שונים (בית הספר, משפחה), השולחנות מאפשרים להם להתחבר אחד לשני ביתר מהירות ולשבור את הקרח. מעבר לכך, בשולחנות האלו אפילו מבוגרים יכולים למצוא עניין ובוודאי גם בני נוער, והם מתאימים לכל מי שצעיר בנפשו ולאו דווקא בגופו. 

שולחנות משחק לאירוע בחוץ 

בשנים האחרונות בוחרים לא מעט אנשים לקיים את חגיגת בר המצווה בחוץ, למשל בחצר גדולה או בחיק הטבע – בחורשה, בים, ליד נחל, בשדה וכדומה. אין שום בעיה להציב את שולחנות המשחק במקומות כאלו ואחרים, והם אינם נזקקים לחיבור לחשמל. יש לציין כי חברתנו גם מספקת את כל הציוד הדרוש ליצירת הצללה מעל מתחמי אירועים פתוחים, וכן מספקת אוהלים לקירוי ויצירת מתחם מוגן וחמים לימים קרירים יותר. 

הזמנת שולחנות משחק לבר מצווה 

מעוניינים להשכיר שולחנות משחק עבור בר המצווה? אם כן, לפרטים נוספים, קבלת ייעוץ מקצועי וביצוע הזמנות, דברו איתנו או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר שבעמוד.

 .

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כבר
עוזבים?

צוות המומחים שלנו ישמח ליצור אתכם קשר ולהתאים עבורכם את פיתרון אישי שמותאם בדיוק למידות של האירוע שלכם. 

השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם בהקדם