להזמנות חייגו:

קטלוג מוצרים

השכרת ציוד לאירועים במחירים משתלמים

חברת כוכב האוהלים מתמחה בתחום האירועים ומספקת את שירותיה בכל רחבי ישראל. אנו מציעים השכרת ציוד לאירועים במחירים אטרקטיביים וביכולתנו להעניק פתרון לכל הציוד הנחוץ לשטח פתוח או למתחם סגור. אנו שמים דגש מיוחד על תודעת שירות גבוהה כיאה לענף האירועים, ועל בטיחות הציוד מכל היבטיו – בין אם מדובר באוהל שאנו מקימים או בתפעול גנרטור.

 

 

בתוך כך, הצוות המקצועי והמיומן שלנו מלווה את הלקוח לכל אורך הדרך ומסייע בייעוץ, במתן המלצות וטיפים, בבחירה נכונה של סוג וכמות הציוד, וכמובן גם דואג להובלתו, התקנתו, פעילותו התקינה ולבסוף פירוק. כל זאת באופן אדיב ובסבר פנים נאות, ביעילות ובמקצועיות ובתשומת לב לפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל.

 

מה משפיע על מחירי השכרת ציוד

מטבע הדברים, כל חברה העוסקת בתחום מציעה עבור השכרת ציוד לאירועים מחירים שונים, ואם תבצעו סקר שוק תגלו הבדלים לא קטנים בעלויות. כיצד נוצר מצב זה? ראשית, מפני שלכל חברה יש את השיקולים הכלכליים שלה והיא מעריכה את עלות שירותיה באופן ייחודי, למשל לאור הניסיון והמוניטין שלה, לאור עומס ההזמנות וכדומה. כמו כן, ישנם פרמטרים שמשפיעים על מחיר ההשכרה, למשל אם מדובר בהשכרת ציוד דחופה שמצריכה התארגנות מהירה ומיוחדת, אם מדובר בשינוע של הציוד למרחק גדול במיוחד, אן מדובר בהתקנות מורכבות – למשל קידוח בקרקע לצורך הקמת אוהלים בשטח בעייתי, וכדומה.

 

 

כמובן שמחירי השכרת הציוד משתנים גם לפי טיב הציוד עצמו. יש להבין כי בכל תחום של ציוד קיימים פריטים יותר ופחות יוקרתיים, דבר הניכר בעיקר במראה שלהם אך גם בהיבטים נוספים (למשל ההבדל בין שולחנות משחק לבין עמדות מולטימדיה כאטרקציה באירוע). בדרך כלל ככל שהציוד יותר מושקע ומפואר כך העלויות שלו יהיו גבוהות יותר. עוד היבט שמשפיע על העלויות הוא כמות הציוד המוזמנת. אתם יכולים בוודאי להבין שקיים הבדל בין הזמנת 100 או 300 כסאות, בין 20 ל- 50 שולחנות וכיוצא בזאת. וכמובן שהעלויות משתנות בהתאם למגוון פריטי הציוד, כגון השכרה של גנרטור, מערכת הגברה, אטרקציות לאירועים, פינות ישיבה אלטרנטיביות וכן הלאה.

 

 

הצוות המקצועי של חברתנו עומד לרשותכם עם המון ניסיון ורצון לעזור. נשמח לייעץ לכם לגבי הציוד הדרוש לאירוע שלכם בהתאם למספר והרכב המוזמנים, ובהתאם לקונספט המתוכנן, תנאי השטח ומזג האוויר. כל זאת תוך התחשבות במסגרת התקציב העומדת לרשותכם, ברצונות ובחזון שלכם לגבי האירוע.

 

 

הזמנת אטרקציות לאירועים

מעוניינים לשכיר ציוד במחיר משתלם לאירוע הבא שלכם? אם כן, לפרטים נוספים, קבלת ייעוץ מקצועי וביצוע הזמנות, פנו אל חברת כוכב האוהלים בטלפון 052-6352635.

 

 

כבר
עוזבים?

צוות המומחים שלנו ישמח ליצור אתכם קשר ולהתאים עבורכם את פיתרון אישי שמותאם בדיוק למידות של האירוע שלכם. 

השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם בהקדם