להזמנות חייגו:

השכרת שולחנות משחק

השכרת שולחנות משחק שמשדרגים את האירוע 

חברת כוכב האוהלים מציעה שירותי השכרת שולחנות משחק המתאימים בעיקר לילדים, ומהם גם בני נוער ומבוגרים יכולים להפיק מהם הנאה מרובה. מדובר בשולחנות המשדרגים את האטרקציות המוצעות באירוע, מספקים רגעים של כיף והנאה, ומאפשרים חיבור וקשר בין המוזמנים.

אילו שולחנות משחק אנו מציעים? 

חברתנו מציעה השכרת שולחנות משחק לילדים לצד אטרקציות נוספות כגון עמדות מולטימדיה. באשר לשולחנות המשחק, אנו מציעים למשל שולחן הוקי אשר חלק גדול מכם בוודאי מכיר ממרכזי הקניות והאולמות הייעודיים למשחקים שבהם. מדובר במשחק שבו לכל שחקן יש מעין שער בצד שלו, ובין שני השחקנים הניצבים בשני קצות השולחן יש דיסקית. הדיסקית מרחפת קלות על פני השולחן וכאשר השחקן חובט בה עם המחבט שלו היא טסה במהירות לכיוון שאליו הוא מכוון, כלומר אל שער היריב. המטרה היא כמובן להבקיע את שער היריב עם הדיסקית, כאשר השחקן שצובר את מרב הנקודות הוא המנצח. זהו משחק שילדים אוהבים מאוד להשתעשע בו וגם מבוגרים יכולים בהחלט להתחבר אליו, בעודו יוצר אווירה של התלהבות, התרגשות ותחרות.

שולחן משחק נוסף שאנו מציעים להשכרה הוא שולחן כדורגל, שגם הוא מוכר בוודאי למרבית הילדים והמבוגרים. כאן מדובר שוב בשני שערים הנמצאים משני קצות השולחן המלבני, כאשר השחקנים עומדים הפעם לרוחבו ולא לאורכו. בין השחקנים האמיתיים יש שחקני כדורגל מפלסטיק שאותם מניעים באמצעות ידיות מסתובבות, כאשר סיבוב הידית לכל צד גורם לשחקנים לנוע איתם. בעזרת התנועה מעיפים השחקנים את הכדור לכיוון השערים, כאשר המטרה היא כמובן להבקיע יותר ולנצח. יש לציין כי במשחק זה יכולים להשתתף גם יותר משני שחקנים, וגם הוא יוצר אווירה של התלהבות, תחרות והנאה בין המשתתפים.

שולחן המשחק האחרון שנספר עליו כאן הינו שולחן הביליארד. מדובר במשחק אהוב ומוכר שבעבר היה ניתן למצוא אותו רק במועדונים ייעודיים ובפאבים למיניהם. ואולם, ענף הספורט הזה הזוכה לאוהדים רבים בכל העולם כבש גם את לבבות הילדים, וכיום ניתן למצוא בבתים רבים שולחנות ביליארד בגדלים שונים. את המשחק הזה אנו משכירים לאירועים והוא בהחלט מתאים לילדים, בני נוער ומבוגרים שרוצים לשלב בין תחרות, משחק אלגנטי המצריך מיומנות, והבה כיף והנאה.

מעוניינים להשכיר שולחנות משחק עבור האירוע הבא שלכם?

אם כן, לפרטים נוספים, קבלת ייעוץ מקצועי וביצוע הזמנות, דברו איתנו או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר שבעמוד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כבר
עוזבים?

צוות המומחים שלנו ישמח ליצור אתכם קשר ולהתאים עבורכם את פיתרון אישי שמותאם בדיוק למידות של האירוע שלכם. 

השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם בהקדם