להזמנות חייגו:

השכרת פינות ישיבה לאירועים

השכרת פינות ישיבה לאירועים זוכה בשנים האחרונות לביקוש רב, והיא מתאימה לאירועים המתקיימים במתחמים סוגים, אך בעיקר לכאלו שמתקיימים במרחבים חיצוניים – למשל על חוף הים, בחורשה, במדבר וכדומה. חברת כוכב האוהלים מעמידה לרשותכם ריהוט אלטרנטיבי מגוון שבאמצעותו ניתן ליצור פינות ישיבה מרהיבות ונוחות באווירה אחרת.

מה כוללת פינת ישיבה אלטרנטיבית 

יש הרבה מאוד אפשרויות ליצירת פינות ישיבה באירועים, אם כי העיקרון המשותף דומה למדי: מדובר בפינות ישיבה נמוכות המקובצות לרוב סביב שולחן עץ, שעליו מונחת לעיתים מפה. מסביב לשולחנות יש אמצעים ישיבה והשתרעות שונים: 

  • ספסלי עץ – מדובר בספסלים המכונים לרוב גם פוטונים המאפשרים לשבת בסמוך לקרקע אך מעט מעליה, ונותנים את הנוחות של ספה באמצעות ריפוד של מזרונים וכריות ייעודיים. אלו ספסלים יפים בעיצוב המשתלב היטב עם הסביבה הטבעית, והרוב הגדול של המוזמנים שלכם ימצאו אותם נוחים מאוד ומספקים. 
  • שולחנות עץ – על השולחנות הנמוכים כבר כתבנו לעיל, והם מהווים כאמור את מרכז פינת הישיבה לנשיאת צלחות, כוסות, טלפונים ניידים וכן הלאה. יש לציין כי פינת הישיבה אינה חייבת שולחן במרכז, אולם זוהי הבחירה של מארגני האירוע במרבית המקרים. 
  • פופים – זהו פתרון ישיבה שכולכם בוודאי מכירים. מדובר בבדים גדולים, איכותיים וצבעוניים בשלל גדלים הממולאים בקלקר או במילוי של שעועית יבשה. הם מגיעים בשלל דגמים וגדלים, החל בדגמים גדולים במיוחד שאפשר להשתרע עליהם עם כל הגוף, דרך דגמים בינוניים המתאימים לישיבה נוחה עם כוונון "המשענת" ועד לדגמים קטנים שלרוב רק מניחים עליהם את הרגליים בדומה לשרפרפים. 
  • מחצלות – מחצלת איננה הכרח עבור פינת ישיבה אולם היא בהחלט יכולה לתרום להרגשה, לניקיון ולתחושה הנעימה כאשר מקיימים אירוע בטבע. זוהי מחצלת צבעונית שמונעת מגע ישיר עם חול הים, אדמת ומחטי היער וכדומה. 
  • מזרונים וכריות – בתוך פינות ישיבה ניתן לפזר גם מזרונים וכריות על המחצלות. הם מתאימים במיוחד למי שרוצה לסגל לעצמו תנוחות השתרעות וישיבה אינדיבידואליות, שלא על הספסלים או הפופים, אבל גם לא ישירות על הקרקע או על המחצלת. 

שרפרפים לישיבה – מדובר בספסלי עץ נוחים ונאים, המאפשרים לשבת בגובה נמוך ליד השולחן, לשוחח עם חברים בפינה אינטימית וכדומה. 

הזמנת פינות ישיבה לאירועים 

מעוניינים להשכיר פינות ישיבה עבור האירוע הבא שלכם? אם כן, לפרטים נוספים, קבלת ייעוץ מקצועי וביצוע הזמנות, דברו איתנו או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר שבעמוד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כבר
עוזבים?

צוות המומחים שלנו ישמח ליצור אתכם קשר ולהתאים עבורכם את פיתרון אישי שמותאם בדיוק למידות של האירוע שלכם. 

השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם בהקדם