להזמנות חייגו:

השכרת אוהלים

קצת על תהליך הבחירה באוהל להשכרה :

אם אתם מארגנים אירוע חברה, חתונה בשטח פתוח או אפילו סתם מסיבה, או לצערנו אוהל אבלים , חברת כוכב האוהלים תוכל לספק לכם בדיוק את האוהל הדרוש לכם. וכמובן אנחנו זמינים לכל שאלה יעוץ והכוונה .

סוג האירוע :

אוהל לאירועים – מגיע במידות שונות בהתאם לכמות האנשים הנדרשת על פי הצרכים של הלקוח כמובן שאנחנו לוקחים בחשבון
גם את המוצרים הנלווים כגון שולחנות , כסאות , מיזוג , הגברה , עיצוב ושאר המוצרים

אוהל אבלים – מגיע במידות שונות ובהתאם לשטח הרצוי , חברת כוכב האוהלים מספקת את כל המעטפת שצריך מסוג אירוע כזה כגון שולחנות , כסאות , כסאות אבלים , מייחם , פלטת חימום , סידורים , מקררים , ושאר המוצרים הנלווים.

קצת על האוהלים שלנו :

אוהלים בצבע לבן חזק ועמיד יריעות צד PVC  + גג מחומר חסין גשם מים ורוח חסין קרני שמש
מוטות עשויות פלדה כלל אישור קונסטרוקטור , פתח כניסה ויציאה , חלונות נשלפים

בטיחות :
העובדים שלנו עברו קורס ממונה בטיחות , ואנו דואגים לרמת בטיחות גבוהה בחיזוק האוהלים
על ידי עיגון במשקולות , ויריעות מתיחה , ולפעמים בקידוח לאדמה במקרים מיוחדים


דגשים לגבי השכרת אוהלים לאירועים

כיאה לשמה, חברת כוכב האוהלים מספקת שירותי השכרת אוהלים לאירועים, המיועדים לכל סוג של אירוע המקיים מחוץ למתחם סגור, בין אם בחצר גדולה, בפארק ציבורי, בחיק הטבע וכדומה. אנו מציעים אוהלים המתאימים לכמויות שונות של אנשים וכן ניתן להתאימם לאופי האירוע ולאווירה המבוקשת. הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם על מנת לייעץ אודות אוהל לאירועים להשכרה המתאים במדויק לצרכיכם. כמו כן, ביכולתנו לספק כל סוג נוסף של ציוד הנדרש לאירוע, לרבות כסאות ושולחנות, מאווררים, הגברה, מחמים, מקררים, פלטות חימום ועוד.

 

כמה מילים על הקמת האוהל

כאשר מדברים על השכרת אוהלים לאירועים לא מתכוונים כמובן לאוהל רגיל המשמש לשהייה בטבע. מדובר באוהלים גדולים וחזקים במיוחד העשויים מחומרים שונים, המקנים הגנה מצוינת בפני פגעי מזג האוויר. כך לדוגמא, האוהלים שחברתנו מספקת, המגיעים כאמור בגדלים שונים, הינם בעלי יריעות פי.וי.סי לבנות עם גג העשוי מחומר חסין לגמרי לרוחות, מים וגשם, כמו גם לקרני השמש. היריעות הלבנות מקנות הגנה מלאה גם הן בפני מזג האוויר, ויש בהן כמובן פתחי כניסה ויציאה, חלונות נשלפים ועוד. כל אלו יושבים על גבי קונסטרוקציה חזקה מאוד מפלדה שיש להם אישור מהנדס מבנים – קונסטרוקטור, כך שתעמוד גם במצבים של רוחות ועל גבי סוגים שונים של קרקעות.

 

יש לציין כי הקמת אוהל אירועים אינה עניין של מה בכך ולא ניתן לבצע זאת כהלכה באופן עצמאי. בדיוק למען מטרה זו אנו מעמידים לרשותם צוות עובדים מיומן, אדיב ומקצועי שיגיע לשטח במועד שנקבע עימכם מראש ויקים את האוהלים באזורים המתוכננים להם. העובדים שלנו הם בוגרי קורס ממונה בטיחות ומכירים היטב את האחריות המוטלת על כתפיהם בהקמת אוהלים בטוחה לחלוטין, למשל באמצעות שימוש ביריעות מתיחה, עיגון במשקולות ולעיתים גם נדרש קידוח באדמה.

 

בחירה נכונה של אוהל

יש מספר פרמטרים המכתיבים את הבחירה באוהל לאירועים להשכרה. ראשית, יש לבחון את כמות המשתתפים הצפויה באירוע ולפיכך לבחור בגודל האוהל המתאים. יחד עם זאת, לא תמיד נכון לבחור באוהל גדול במיוחד כי לעיתים רוצים דווקא לפזר כמה אוהלים בגדלים יותר קטנים במרחבים שונים של המתחם. הצוות שלנו יעזור לכם בבחירה זו ויספק תשובה לכל שאלה. כמו כן, כדאי לחשוב על האווירה המבוקשת באירוע ולבחור אוהלים בעלי עיצוב נאה המשתלב היטב עם הקונספט הרצוי.

 

הזמנת אוהלים לאירועים

מעוניינים להשכיר אוהלים עבור האירוע הבא שלכם? אם כן, לפרטים נוספים, קבלת ייעוץ מקצועי וביצוע הזמנות, דברו איתנו או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר שבעמוד.

 

 

להזמנות השאירו פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם

כבר
עוזבים?

צוות המומחים שלנו ישמח ליצור אתכם קשר ולהתאים עבורכם את פיתרון אישי שמותאם בדיוק למידות של האירוע שלכם. 

השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם בהקדם