להזמנות חייגו:

אוהל אבלים להשכרה

אוהל אבלים להשכרה וציוד נלווה 

עם פטירתו של אדם יקר, המשפחה יושבת כנהוג "שבעה" ואל הבית מגיעים אורחים רבים. לעיתים הבית עצמו מתאים ומספיק לאירוח של הבאים להביע תנחומים, ולעיתים יש למצוא פתרונות אחרים. אחד הפתרונות הללו הינו השכרת אוהל אבלים כפי שחברתנו מספקת. 

דגשים לגבי אוהל אבלים 

השכרת אוהלים לאבלים צריכה לעמוד בכמה פרמטרים בסיסיים. ראשית, האוהל חייב להיות נאה ומכובד, עמיד וחזק, באופן המקנה ביטחון מוחלט למשפחה המארחת ולאורחים המגיעים. שנית, החברה שמספקת את האוהל חייבת כמובן להיות מסוגלת לעמוד בלוחות הזמנים, שלעיתים קרובות הם מהירים, ולעשות את עבודתה ביעילות, באדיבות וברגישות המתבקשת מן המעמד. שלישית, האוהל צריך להתאים בגודלו לכמות האורחים הצפויה להגיע. אמנם לא ניתן לצפות את הכמות במדויק, אך ישנו אומדן מסוים שלפיו מזמינים אוהל יותר גדול או קטן – כך שמצד אחד לא יהיה צפוף ומצד שני לא ריקני מדי. 

כמו כן, השכרת אוהל אבלים מצריכה התחשבות בתנאי מזג האוויר. כך למשל, אם "השבעה" היא בעונת החורף וצפויים רוחות, גשמים וקור, האוהל חייב להיות עמיד לחלוטין בפני מפגעים אלו ולאפשר סביבה יבשה ונינוחה לשוהים בו. כמו כן, לעיתים יהיה צורך להזמין אמצעי חימום נוספים מהחברה המשכירה, למשל תותח חום או תנור אינפרא אדום תעשייתי. לעומת זאת, בעונת הקיץ או עונות המעבר אוהל אבלים להשכרה צריך לאפשר גם אוורור וכניסה של אוויר טבעי, למשל באמצעות חלונות נשלפים, ולעיתים יהיה צורך להזמין עוד ציוד לצינון האוויר כמו מאווררים חזקים ומצננים. יש לציין כי אם מדובר בימים חמים במיוחד, לעיתים כדאי לשקול פתרונות הצללה אחרים עבור המתחם, למשל רשתות צל או בדי לייקרה. 

ציוד נחוץ נוסף לשבעה 

מלבד השכרת אוהלים לאבלים סביר להניח שיהיה צורך בציוד נוסף. את אמצעי החימום והקירור כבר הזכרנו לעיל, ואליהם מצטרפים בין היתר שולחנות וכסאות מכובדים, מחם לצורך הכנת משקאות חמים כמו תה או קפה, פלטת חימום, מקרר לשמירה על מאכלים שמביאים האורחים ו/או חברת קייטרינג, פלטת חימום, סידורים ועוד. את כל הפריטים האלו ונוספים חברתנו מספקת בהתאם לצרכים שלכם, ובדגש על ציוד איכותי ובטוח המכבד את האירוע. 

הזמנת אוהלים לאירועים במחיר משתלם 

לפרטים נוספים על השכרת אוהל אבלים, קבלת ייעוץ מקצועי וביצוע הזמנות, דברו איתנו או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר שבעמוד.

אוהל אבלים להשכרה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כבר
עוזבים?

צוות המומחים שלנו ישמח ליצור אתכם קשר ולהתאים עבורכם את פיתרון אישי שמותאם בדיוק למידות של האירוע שלכם. 

השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם בהקדם